Zakończenie roku szkolnego

W tym roku szkolnym ze względu na konieczność przestrzegania procedur bezpieczeństwa wynikających z wprowadzonego w kraju stanu epidemii nie odbędą się tradycyjne uroczystości zakończenia roku szkolnego.
Uczniowie mogą odebrać od wychowawcy świadectwo szkolne w wyznaczonych dla danej grupy uczniów godzinach. Obowiązuje rygor dotyczący ilości osób na daną powierzchnię sali. Nie jest możliwe spotkanie całych klas w jednym czasie dlatego klasy zostały podzielone na grupy. Uczniowie klas 1 – 3 mogą przyjść z rodzicem, a w klasach 4 – 7 dopuszczamy możliwość obecności jedynie przedstawicieli klasowej rady rodziców. Zachęcamy by w starszych klasach edukacji wczesnoszkolnej dzieci same, bez udziału rodziców odbierały świadectwa. Wtedy mogą spotkać się z wychowawcą w większej grupie. Obowiązują nas rygory bezpieczeństwa. Wychowawca odpowiada za przestrzeganie bezpiecznej ilości osób przebywających w sali. Do szkoły dzieci i rodzice przychodzą w maseczkach, a przy wejściu dezynfekują ręce.
Wyjątek w tym roku dotyczy uczniów klas ósmych, których pożegnamy na hali sportowej. Powierzchnia hali pozwala, przy wyznaczeniu stosownych sektorów, na wspólną uroczystość.
Świadectwo będzie również można odebrać w sekretariatach szkoły: klasy 1-3 budynek A, klasy 4 – 8 budynek C. w godzinach 8.00 – 14.00.
Informacje o godzinach spotkań z wychowawcami umieścimy w najbliższy wtorek.

Harmonogram spotkań z wychowawcą klasy
na zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Klasy 1 – 7
26 czerwca 2020r.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (26 votes cast)
Zakończenie roku szkolnego, 8.5 out of 10 based on 26 ratingsPowrót do strony głównej