Niezwykła lekcja wychowania fizycznego

Dnia 5 grudnia 2019 r. klasy 4a i 4b w ramach wyjazdu mikołajkowego uczestniczyły w niecodziennej lekcji w-fu w parku trampolin w Warszawie. To idealne miejsce na połączenie sportu i rekreacji w nowoczesnym wydaniu. W ogromnej przestrzeni Hangaru 646 czekało na uczniów wiele atrakcji: trampoliny, tory przeszkód, basen z gąbkami, gry zręcznościowe na trampolinach, strefa gladiatorów, zjeżdżalnie. Każde z miejsc było wyjątkowe, gdyż gwarantowało nie tylko wysiłek fizyczny, ale i świetną zabawę.

Nad bezpieczeństwem czwartoklasistów czuwali instruktorzy, którzy dokładali wszelkich starań, aby zajęcia odbywały się w przyjaznych i bezpiecznych warunkach. Ta niesamowita, pełna wrażeń lekcja, z pewnością pozostanie na długo w pamięci dzieci.
Wychowawcy klas: A. Ludwiniak, A. Mazur

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.6/10 (10 votes cast)
Niezwykła lekcja wychowania fizycznego, 6.6 out of 10 based on 10 ratingsPowrót do strony głównej