Mikołajkowa wycieczka klasy 5 F

Przed Świętami Bożego Narodzenia wybraliśmy się na film do Kina Kurtyna w sąsiednim Sulejówku. Obejrzeliśmy mądrą bajkę pt. „Śnieżna paczka”, która opowiadała o problemach ekologicznych naszej planety. Bohaterów filmu można podzielić na dwie grupy „trucicieli” i ekologów. Mors planuje przyśpieszyć globalne ocieplenie i stopić koło podbiegunowe, w czym próbuje mu przeszkodzić grupa niedoświadczonych bohaterów, na czele której stoi lis.

Film zawierał wiele ważnych problemów przedstawionych w przystępny i ciekawy dla dzieci sposób, i bardzo nam się podobał. Następnie miło spędziliśmy czas w pobliskiej cukierni. Kolejna wycieczka bardziej nas do siebie zbliżyła i zintegrowała.
Uczniowie klasy 5 F z wychowawcą i opiekunami

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (4 votes cast)
Mikołajkowa wycieczka klasy 5 F, 10.0 out of 10 based on 4 ratingsPowrót do strony głównej