„Dzieci – Dzieciom z ubogich rodzin”. VIII Edycja Charytatywnej Akcji „Bombka”. „Oddaj Siebie Drugim, Oto Miłość…”

…Czas to miłość…
Wielki Prymas Tysiąclecia – Stefan Wyszyński

W tym roku przystąpiliśmy do VIII edycji akcji „Oddaj siebie drugim, oto Miłość…” w której tak naprawdę liczy się Dobre Serce. Na aukcję zostało zrobionych ponad 150 pięknych bombek, które w dniach 15 – 22.12. 2019r. będą sprzedawane w kościele w Długiej Kościelnej. Pieniądze ze sprzedaży zostaną przeznaczone na pomoc ubogim/chorym dzieciom z naszej gminy. Wszystkie prace wzięły udział w Szkolnym Konkursie – „ NAJŁADNIEJSZA BOMBKA”.


Wyniki konkursu:
I miejsce – Maciej Michalak z klasy 5a
Wyróżnienie: Karol Linde (kl. 4a), Alan Chełstowski (kl. 4b), Oliwier Gawłowski (kl. 4b), Sebastian Lis (kl. 4d), Oliwia Kiczuk (kl.4c), Piotr Lis (kl. 6d). Wszystkim bardzo gratuluję. Dziękuję Jury – p. Milenie Chróścik, która fachowym okiem dokonała oceny Waszych dzieł artystycznych. Z całego serca dziękuję uczniom i rodzicom za udział w akcji oraz pomoc w sprzedaży choinkowych niespodzianek. Cieszymy się, że ta inicjatywa się rozrasta. Zapraszając wszystkich do wzięcia udziału w akcji, pragniemy upowszechniać czynienie dobra, bowiem „najpiękniejsze jest świadczyć dobrodziejstwa tym, którzy się nam odwdzięczyć nie mogą”.

ORGANIZATOR:
M. CUDNY

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (27 votes cast)
"Dzieci - Dzieciom z ubogich rodzin". VIII Edycja Charytatywnej Akcji „Bombka”. „Oddaj Siebie Drugim, Oto Miłość…”, 10.0 out of 10 based on 27 ratingsPowrót do strony głównej