Biwak integracyjny klasy V e

Uczniowie klasy V e długo będą wspominać swoją pierwszą noc, spędzoną w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Hucie Mińskiej – noc pełną wrażeń, atrakcji i niespodzianek. Biwak rozpoczął się w piątek 6-go grudnia b.r. o godz. 19.00, a zakończył o szarym poranku dnia następnego. Każdy uczestnik przybył do szkoły wyposażony m.in. w śpiwór, niezbędny prowiant oraz w porcję dobrego humoru. Początek spotkania wypełnił ciekawy i atrakcyjny trening Rugby Tag przeprowadzony przez zawodników drużyny Rugby Club Mazovia Mińsk Mazowiecki. Zajęcia przybliżyły nam tajniki oraz specyfikę tej dyscypliny sportowej. Kolejnym punktem wieczoru było spotkanie z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim, którzy opowiedzieli o swojej roli w społeczeństwie oraz zaprezentowali sprzęt wykorzystywany w trakcie codziennej służby.

Wieczór i noc obfitowały w wiele atrakcji: piątoklasiści rozegrali emocjonujące mecze piłki nożnej, koszykówki, zacięcie rywalizowali podczas gry w „Dwa Ognie” a także mieli okazję integrować się w czasie zabaw z wykorzystaniem gier planszowych.
W sali lekcyjnej urządzony został wieczór filmowy, a dla wszystkich głodomorów zaserwowana została smakowita pizza.
W sobotni poranek uczniowie – nieco jeszcze zaspani po nocnych atrakcjach, ale bardzo zadowoleni – powrócili do swoich domów.
Dziękujemy Panu Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Hucie Mińskiej za udostępnienie placówki oraz Rodzicom za pomoc w organizacji biwaku i przepyszne wypieki.
Opiekunowie: Magdalena Lesiak, Milena Chróścik

Rating: 8.3/10 (11 votes cast)
Biwak integracyjny klasy V e, 8.3 out of 10 based on 11 ratings