„Gdy marzenia się spełniają, to choroby gdzieś znikają… choć na chwilę.”

W listopadzie uczniowie klas I-III, w formie konkursu klasowego, przynosili do szkoły nowe pluszaki, zabawki, puzzle, książki itp., dla dzieci z oddziałów onkologicznych w Warszawie. Nasi uczniowie uzbierali 6 dużych worków, które zostały zawiezione do organizatorów akcji – Fundacji „Mam marzenie”, aby w Dzień Pluszowego Misia sprawić radość dzieciom z Instytutu Matki i Dziecka, ze Szpitali w Dziekanowie, Niekłańskiej, Spartańskiej, Banacha oraz SOR-u na Żwirkach.
Wyniki konkursu: I miejsce – kl.2c; II miejsce – 2e; III miejsce – klasy 1b i 1d.
Gratulujemy i bardzo dziękujemy wszystkim uczniom oraz ich rodzicom za okazanie wielkiego serca dzieciom chorym.
Hanna Kulesza. Opiekun SKW „Podaj dobro dalej”.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.7/10 (15 votes cast)
"Gdy marzenia się spełniają, to choroby gdzieś znikają... choć na chwilę.", 8.7 out of 10 based on 15 ratingsPowrót do strony głównej