Listopad z atrakcjami w grupie 0d

W ostatnim tygodniu listopada w naszej grupie odbyły się dwie imprezy przedszkolne. A mianowicie, 25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia, natomiast 29 listopada wzięliśmy udział w zabawie andrzejkowej. Misie, które na co dzień ozdabiają nasz pokój i umilają czas spędzany w domu, w tym dniu wzięły udział w licznych zabawach ruchowych w naszej sali. Bardzo spodobała się nam wizyta, ogromnych rozmiarów misia, który nie dość, że potrafił mówić, to jeszcze przyniósł nam słodkości, które my dzieci, jak to dzieci, bardzo lubimy. Miło będziemy wspominać zabawę andrzejkową, na którą przyszły dzieci z wszystkich oddziałów zerowych naszej szkoły. Pierwszy raz, mogliśmy pobawić się wszyscy razem.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.1/10 (7 votes cast)
Listopad z atrakcjami w grupie 0d, 7.1 out of 10 based on 7 ratingsPowrót do strony głównej