Podejmij wyzwanie i zostań ZDROWO-SIŁACZEM

Pod takim hasłem dnia 21.11.2019r odbyło się seminarium, adresowane do rodziców uczniów klas IId, IIb oraz zaproszonych przez organizatorów Panie Joannę Szczepańską i Urszulę Balcerowicz gości. Zgromadzeni wysłuchali prelekcji Pani dietetyk Klaudii Kobzy, Pani logopedy Urszuli Balcerowicz oraz Pani Joanny Szczepańskiej, wychowawczyni klasy IId. Dzięki udziałowi w spotkaniu goście: uzyskali wiedzę z zakresu przygotowania dla dziecka posiłków zgodnie z regułami zbilansowanej diety, otrzymali propozycje gotowych przepisów na posiłki, a w szczególności przekąski optymalne dla dziecka, dowiedzieli się, w jaki sposób mobilizować dziecko do aktywnego spędzania wolnego czasu, zdobyli wiedzę na temat efektywnego wypowiadania się w kontekście rozwoju czynności pokarmowych i picia. Seminarium zostało objęte honorowym patronatem przez Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie, Panią Lidię Kołakowską.

Finalną częścią seminarium stało się wręczenie dyplomów z podziękowaniem oraz „kwitnącego pora” osobom bez udziału, których zorganizowanie powyższego wydarzenia nie byłoby możliwe, czyli Dyrektorowi Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Pani Lidii Kołakowskiej oraz Wicedyrektorowi Pani Ewie Kupiec. Pomysłodawcy wydarzenia docenili też rolę Pani Małgorzaty Błasik, jako osoby aktywnie włączającej się w oprawę wizualną miejsca seminarium, sali 207. Słowa uznania zostały również skierowane przez władze placówki w kierunku organizatorów i zarazem prelegentów oraz Pani dietetyk. Zgromadzeni słuchacze z wielkim entuzjazmem wypowiadali się o seminarium doceniając jego walory organizacyjne jak i przygotowanie merytoryczne przemawiających.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (8 votes cast)
Podejmij wyzwanie i zostań ZDROWO-SIŁACZEM, 8.5 out of 10 based on 8 ratingsPowrót do strony głównej