Mecz towarzyski naszych unihokeistek

W sobotę 30 listopada 2019 roku nasza szkolna drużyna unihokeistek rozegrała we własnej hali mecz towarzyski przeciwko koleżankom ze Starej Niedziałki. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Mogliśmy zobaczyć mnóstwo składnych akcji, pięknych strzałów z dystansu, dużo świetnych interwencji bramkarskich. Po niespełna dwugodzinnych zmaganiach spotkanie zakończyło się wynikiem 6:5 dla gości z Niedziałki. Mecz przebiegł w przyjacielskiej atmosferze. Cieszymy się, że mogliśmy zagrać mecz z tak wymagającym przeciwnikiem, a przede wszystkim – na sportowo spędzić sobotę! Warto wspomnieć, że dziewczęta ze Starej Niedziałki w tym roku zdobyły Mistrzostwo Regionu Siedleckiego, a już 10 grudnia wystąpią w Mistrzostwach Województwa. Życzymy powodzenia!
Nasza szkoła wystąpiła w składzie: Wera Kijewska, Oliwia Jakubowicz 7d; Patrycja Mroczek 7a; Julia Michalska 6a; Wiktoria Karpińska 5b; Marta Ziarko, Antosia Andrusiuk, Ada Płaza 5d; Natalia Adamiec 5c; Karolina Zagórna 4c.
Trener: Przemysław Jurewicz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.1/10 (10 votes cast)
Mecz towarzyski naszych unihokeistek, 7.1 out of 10 based on 10 ratingsPowrót do strony głównej