Warsztaty „Globus i mapa, najwięksi przyjaciele w poznawaniu świata.” w 0 C

12 listopada gościliśmy w naszej grupie mamę Ady, która przeprowadziła warsztaty „Globus i mapa, najwięksi przyjaciele w poznawaniu świata.” Pani Sylwia opowiedziała dzieciom jak powstał świat, jak funkcjonuje układ słoneczny, kto odkrył, że Ziemia jest okrągła i kto wynalazł globus. Następnie przy pomocy mapy interaktywnej, podróżowaliśmy po różnych kontynentach i poznawaliśmy budowle i zwierzęta tam zamieszkujące. Wiele interesujących rzeczy na temat otaczającego nas świata dowiedzieliśmy się też z przyniesionych przez mamę Ady książek. Bardzo dziękujemy pani Sylwii za przeprowadzenie tak ciekawych warsztatów.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (6 votes cast)
Warsztaty „Globus i mapa, najwięksi przyjaciele w poznawaniu świata.” w 0 C, 10.0 out of 10 based on 6 ratingsPowrót do strony głównej