Zerówki świętują 101 rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości

„Myślimy dzisiaj o Polsce. Mówimy nasz kraj ojczysty. Słuchamy polskiego hymnu. Trwa apel uroczysty.”
8 listopada dzieci z grupy 0A przygotowały uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości, na który zaprosiły dyrekcję, wychowawców a także koleżanki i kolegów z grup zerowych oraz oddziałów przedszkolnych. Była to znakomita okazja do podkreślenia znaczenia słów „patriota” i „niepodległość”. Uroczysty apel uświetniła inscenizacja pt. „Pisk Orła Białego” z elementami pantomimy oraz pięknie przygotowane dzieci w biało-czerwonych barwach, które zaprezentowały wiersze i piosenki patriotyczne w celu oddania hołdu poległym żołnierzom. Apel zakończył się wspólnie odśpiewanym „Mazurkiem Dąbrowskiego”.


VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.4/10 (12 votes cast)
Zerówki świętują 101 rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości, 9.4 out of 10 based on 12 ratingsPowrót do strony głównej