Halinów wicemistrzem powiatu w unihokeju!

Dnia 31 października 2019 roku w SP4 w Mińsku Mazowieckim odbył się finał Mistrzostw Powiatu w Unihokeju Dziewcząt (kat. młodzież – klasy 7-8). Był to turniej pełen sportowych emocji – wyniki poszczególnych spotkań ułożyły się tak, że o rozstrzygnięciu decydował ostatni mecz zawodów, pomiędzy naszą reprezentacją, a naszym największym rywalem z Niedziałki. Mecz spełnił oczekiwania wszystkich kibiców – stał na bardzo wysokim poziomie sportowym. Mogliśmy zobaczyć bardzo ładne akcje, dużo sportowej walki. Niestety to dziewczęta z Niedziałki strzeliły nam bramkę po bardzo ładnej akcji, a później drugą, nieco przypadkową. Nasza reprezentacja próbowała odrobić straty za wszelką cenę, walczyła ambitnie do samego końca. Mieliśmy swoje sytuacje, jednak w tym dniu nie mogliśmy przeciwniczkom wbić piłki do bramki.

Jako trener jestem bardzo dumny z naszych dziewcząt! Serdecznie gratuluję im wspaniałych zawodów, postawy, zaangażowania i oczywiście srebrnego medalu w rozgrywkach powiatowych! Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, osiągnęliśmy niesamowity wynik.
Życzymy powodzenia dziewczętom z Niedziałki w rozgrywkach regionalnych.
Z kolei nasza reprezentacja będzie miała okazję zaprezentować swoje umiejętności przed własną publicznością podczas Gminnego Turnieju Unihokeja, który odbędzie się w marcu w naszej hali.
Wyniki:
1. SP Halinów – SP 3 Mińsk Maz. – 2:1
2. SP Stara Niedziałka – SP 2 Mińsk Maz. – 0:0
3. SP Halinów – SP 2 Mińsk Maz. – 1:0
4. SP Stara Niedziałka – SP 3 Mińsk Maz. – 5:1
5. SP 2 Mińsk Maz. – SP 3 Mińsk Maz. – 0:1
6. SP Stara Niedziałka – SP HALINÓW – 2:0
Skład naszej reprezentacji:
Wera Kijewska, Oliwia Jakubowicz (7D); Patrycja Mroczek (7A); Weronika Lis, Weronika Sado (8A); Tatiana Obal (8C); Magda Dobosiewicz (8B)
Zdjęcia: Magda Dobosiewicz
Trener: Przemysław Jurewicz
Gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły!
Jest to kolejny rok, w którym zdobywamy medale w rozgrywkach powiatowych w unihokeju. Ten jest wyjątkowy, ponieważ w dwóch kategoriach wiekowych (kl. 4-6; kl. 7-8) mamy odpowiednio Mistrza oraz Wicemistrza Powiatu! Dziewczyny tworzą historię oraz podtrzymują wspaniałą sportową tradycję naszej szkoły!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.7/10 (14 votes cast)
Halinów wicemistrzem powiatu w unihokeju!, 9.7 out of 10 based on 14 ratingsPowrót do strony głównej