Zwycięstwo w gminnym turnieju i awans do finału rozgrywek powiatowych w piłce nożnej

Reprezentacja ZSP w Halinowie w piłce nożnej w kategorii klas VII-VIII rozegrała 24 i 25 października dwa turnieje. W pierwszym reprezentacja naszej szkoły wywalczyła Puchar Dyrektora ZSP w Okuniewie, wygrywając wszystkie mecze W fazie grupowej i pokonując w finale gospodarza zawodów 1:5. Dzień później rozegraliśmy półfinał rozgrywek powiatowych, który odbył się na boisku w Halinowie. Na drodze naszej drużyny stanęli piłkarze z SP nr 4 w Mińsku Mazowieckim, w tym meczu zwyciężyliśmy 10:0 zapewniając sobie awans do turnieju finałowego.

Reprezentacja ZSP w Halinowie wystąpiła w składzie: M. Krzysztoszek (kapitan), B. Zbroiński, B. Matusik, R. Wojdyga, K. Pustoła, M. Zgórny (bramkarz), A. Miśkiewicz, M. Oliszewski i M. Chruśliński.
Opiekun: Karol Trojniel

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (6 votes cast)
Zwycięstwo w gminnym turnieju i awans do finału rozgrywek powiatowych w piłce nożnej, 10.0 out of 10 based on 6 ratingsPowrót do strony głównej