Wycieczka grup 0c i 0d do Powsina

W piątek, 4 października wybraliśmy się na pierwszą wycieczkę w nowym roku przedszkolnym. Punktem docelowym naszego wyjazdu była farma nauki i zabawy „Cztery Pory Roku” w Powsinie. Na miejscu przywitano nas smaczną zupą pomidorową, po zjedzeniu której udaliśmy się na warsztaty pt.:„Spiżarnia pełna przysmaków”. Przygotowaliśmy i degustowaliśmy sok jabłkowo- marchwiowy oraz wykonaliśmy przetwory z warzyw, które zabraliśmy do domu. Odwiedziliśmy też zwierzęta w wiejskiej zagrodzie i poznaliśmy ich zwyczaje. Oglądaliśmy złote rybki w stawie oraz odbyliśmy przejażdżkę na kucyku Figaro. Po południu pogoda była wręcz wymarzona. Słońce i upragnione ciepło zachęciło nas do wesołej zabawy na świeżym powietrzu: w drewnianym labiryncie, na trampolinie i placu zabaw. Na zakończenie warsztatów otrzymaliśmy dyplom za wizytę na farmie i aktywny udział w zajęciach. Po dniu pełnym wrażeń wróciliśmy do domu. Teraz czekamy na kolejny wyjazd, na którym w gronie kolegów i koleżanek spędzimy miło czas.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.4/10 (5 votes cast)
Wycieczka grup 0c i 0d do Powsina, 7.4 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej