Z „Alicją w Krainie Czarów” w Teatrze „Lalka”

26 października br. uczniowie klas Vd i Ve wraz z opiekunami: p. M. Lesiak, p. K. Sowińskim i p. W. Augustyniak mieli okazję obejrzeć spektakl „Alicja w Krainie Czarów” w Teatrze „Lalka”. Młodzi widzowie z wielkim zaciekawieniem obserwowali niezwykły świat, do którego mała dziewczynka – Alicja dostała się przez króliczą norę. Przedziwni bohaterowie, jak np. wiecznie spieszący się Biały Królik, znikający kot – Dziwak z Cheshire oczarowali naszych uczniów, natomiast dość absurdalne zdarzenia – szalony podwieczorek u Zająca Marca, Kapelusznika i susła czy krokiet u Królowej skłoniły widzów do refleksji. My również – podobnie jak Alicja – doświadczamy rozczarowań, nie potrafimy zdecydować, kim chcemy być naprawdę…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.6/10 (5 votes cast)
Z „Alicją w Krainie Czarów” w Teatrze „Lalka”, 7.6 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej