Wycieczka klas 5B i 5F do Warszawy

Pierwszą naszą wycieczką w roku szkolnym 2019/2020 był wyjazd do Warszawy. Po przybyciu do stolicy wjechaliśmy schodami ruchomymi na Plac Zamkowy. Przeszliśmy „uśpionym” Starym Miastem na ulicę Długą, gdzie w Warszawskim Muzeum Legend uczestniczyliśmy w warsztatach historycznych. Przypomnieliśmy sobie legendy o bazyliszku i złotej kaczce. Świetnie bawiliśmy się przy wykonaniu sylwetek bohaterów legend oraz przymierzając przebrania z dawnych czasów. Następnie udaliśmy się do Teatru Lalka w P K i N na spektakl „ Alicja w krainie czarów.” Była to ciekawa opowieść o dwóch, często nieprzystających do siebie, światach postrzeganych z perspektywy dorosłych i dzieci. Bogatsi o wiedzę historyczną i doznania artystyczne wróciliśmy do Halinowa.
Uczniowie z opiekunami: Renatą Jasińską, Mileną Chróścik i Beatą Grynfelder

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (3 votes cast)
Wycieczka klas 5B i 5F do Warszawy, 7.0 out of 10 based on 3 ratingsPowrót do strony głównej