Konkurs plastyczny „Praca strażaka”

Uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień laureatom konkursu plastycznego „Praca strażaka” odbyła się 13 czerwca 2019r. Głównymi celami konkursu było: zainteresowanie dzieci tematyką ochrony przeciwpożarowej, rozwijanie kreatywności i uzdolnień plastycznych uczniów, wzbogacanie warsztatu plastycznego i rozwijanie różnorodnych form i technik plastycznych.
Przyznano nagrody i wyróżnienia:
Klasy I: 1 miejsce Karol Mieczkowski kl. 1b, 2 miejsce Wiktoria Wilińska kl. 1a, 3 miejsce Lena Kiczuk kl. 1d
Klasy II: 1 miejsce Filip Szubarczyk kl. 2d; 2 miejsce Zofia Natkańska kl. 2d; 3 miejsce Łukasz Chudek kl. 2e
Klasy III: 1 miejsce Kacper Kasza kl. 3a; 2 miejsce Mateusz Górecki 3a
Wyróżnienia:Bartosz Grzegorczyk, Aneta Buta, Wiktoria Kulesza, Alicja Rosik, Emilia Schiffers, Barbara Brach, Liliana Marzeion, Maja Kublik, Leon Sylwestrowicz, Bartosz Ostrowski. Serdecznie gratulujemy. Organizator: Joanna Szczepańska.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.1/10 (7 votes cast)
Konkurs plastyczny „Praca strażaka”, 6.1 out of 10 based on 7 ratingsPowrót do strony głównej