Kolejna edycja gminnego konkursu „Mistrz matematyki”

Gminny Konkurs Matematyczny „Mistrz matematyki”, który już wpisał się w historię szkoły w Halinowie, organizowany przez nauczycielki tej szkoły, adresowany był do uczniów klas drugich i trzecich szkół podstawowych w gminie Halinów. Do udziału w konkursie przystąpili uczniowie ze szkół w Halinowie, Chobocie, Brzezinach i Cisiu. Konkurs składał się z trzech etapów. Etap I i II odbywał się w szkołach macierzystych. Etap III odbył się 30 maja 2019r. w Szkole Podstawowej w Halinowie. W tym etapie wzięło udział 17 uczniów z klas drugich i 30 uczniów z klas trzecich. Na obu poziomach uczniowie wykazali się wyjątkowymi umiejętnościami, o czym świadczy ilość zdobytych, równorzędnych miejsc.

Laureaci Gminnego Konkursu „Mistrz Matematyki 2019”
Klasy II

Miejsce pierwsze: Gago Marcel- szkoła Halinów, Szczęsny Bartosz – szkoła Halinów
Miejsce drugie: Kopacz Jan- szkoła Chobot, Lipka Zofia- szkoła Brzeziny, Szutko Jakub- szkoła Halinów
Miejsce trzecie: Jankowski Cezary- szkoła Cisie, Małetka Jan- szkoła Chobot, Świderski Michał- szkoła Brzeziny

Klasy trzecie

Miejsce pierwsze: Siemiński Adam- szkoła Cisie, Kiczuk Oliwia- szkoła Halinów, Bondyra Oliwia- szkoła Halinów
Miejsce drugie: Pawlicki Mateusz- szkoła Chobot, Kister Basztor- szkoła Halinów, Maleńczyk Adam- szkoła Halinów
Miejsce trzecie: Jaskulski Krzysztof- szkoła Cisie, Zieliński Szymon- szkoła Halinów, Wójtowicz Aleksandra – szkoła Halinów.
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

Organizatorzy: Agnieszka Podbielska, Iwona Wojtaszek, Katarzyna Świerczyńska

Rating: 7.7/10 (11 votes cast)
Kolejna edycja gminnego konkursu "Mistrz matematyki", 7.7 out of 10 based on 11 ratings