Udział naszej reprezentacji w regionalnych zawodach w siatkówce dziewcząt

Dnia 2 kwietnia 2019 roku nasza reprezentacja w siatkówce dziewcząt (połączona z gimnazjum) rywalizowała w zawodach międzypowiatowych, które odbyły się w Węgrowie. Niestety, udało nam się wygrać jedno spotkanie, co sprawiło, że zajęliśmy w grupie 3 miejsce, które nie jest premiowane awansem do finału rozgrywek regionalnych. Przeciwniczki grały bardzo konsekwentnie, doskonale wykorzystując dużą liczbę naszych własnych błędów. Dziękujemy serdecznie naszej reprezentacji za walkę i serce zostawione na boisku.


Wyniki:

SP Halinów – SP1 Węgrów 0:2 (15;4)
SP Halinów – SP Żelechów 0:2 (21;15)
SP Halinów – SP 2 Łosice 2:0 (20;24)
Naszą szkołę reprezentowały: Sylwia Tomaszewska, Marcela Terlecka (8b); Julia Rek, Weronika Sado (7a); Magda Dobosiewicz (7b);
Opiekun Przemysław Jurewicz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.4/10 (7 votes cast)
Udział naszej reprezentacji w regionalnych zawodach w siatkówce dziewcząt, 9.4 out of 10 based on 7 ratingsPowrót do strony głównej