Bardzo dobry występ naszych uczniów w zawodach międzypowiatowych w pływaniu!

Dnia 26 marca 2019 w Mińsku Mazowieckim odbył się finał regionalny szkół podstawowych w pływaniu, w którym o najlepsze lokaty walczyli najlepsi zawodnicy z sześciu powiatów. Naszą szkołę reprezentowali: Wera Kijewska (6d) oraz Tobiasz Kijewski (4e).
Wyniki: Wera Kijewska: 50 m styl grzbietowy – 16 miejsce. Tobiasz Kijewski: 25 m styl grzbietowy – 3 miejsce, 25 m styl dowolny – 3 miejsce, 25 m styl klasyczny – 10 miejsce. Serdecznie gratulujemy wspaniałej postawy! Sam awans do zawodów regionalnych to już wielkie osiągnięcie, a zdobycie medalu na zawodach tej rangi to osiągnięcie wybitne!
Opiekę sprawowali rodzice Wery i Tobiasza.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (7 votes cast)
Bardzo dobry występ naszych uczniów w zawodach międzypowiatowych w pływaniu!, 10.0 out of 10 based on 7 ratingsPowrót do strony głównej