Tydzień pełen sportowych emocji i sukcesów!

Za nami niezwykle intensywny tydzień w wykonaniu naszych sportowych reprezentacji. We wtorek (19.02.19) nasza reprezentacja dziewcząt w unihokeju (kategoria młodzież – klasy 7,8 i 3 gimnazjum) wzięła udział w eliminacjach Mistrzostw Powiatu, które odbyły się w SP4 w Mińsku Mazowieckim. Dziewczęta spisały się znakomicie – zajęły pierwsze miejsce w grupie mając na koncie dwie wygrane i jeden remis (z mistrzyniami powiatu z ubiegłego roku). Skład naszej reprezentacji: Sylwia Tomaszewska, Aleksandra Tyczyńska, Martyna Zbroińska (8b); Anna Żejmo, Marysia Zimna (8c); Tatiana Obal 7c; Sandra Kosiec, Justyna Popowska (3e gimnazjum)
W środę (20.02.19) nasza szkoła była gospodarzem eliminacji Mistrzostw Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt (kategoria młodzież – klasy 7,8 i 3 gimnazjum). Dziewczęta pokazały kawał dobrej siatkówki, co przełożyło się na zwycięstwa we wszystkich czterech meczach bez straty seta (awans do dalszych gier z pierwszego miejsca). Skład naszej reprezentacji (SP+GIM): Sylwia Tomaszewska, Marcela Terlecka (8b); Julia Rek, Ewelina Pieńkowska, Weronika Sado (7a); Magda Dobosiewicz (7b); Gimnazjum: Natalia Niewiarowicz (3a); Amelia Laskowska, Natalia Połog, Klaudia Strzelecka (3d); Kinga Adamska, Sandra Kosiec, Justyna Popowska (3e)
W czwartek (21.02.19) nasze dwie drużyny dziewcząt uczestniczyły w Turnieju Unihokeja Szkół Podstawowych zorganizowanych przez KS Zakręt. SP Halinów 1 w składzie: Patrycja Mroczek (6a); Wera Kijewska, Oliwia Jakubowicz (6d); Sylwia Jakubowicz (5g) pewnie wygrały wszystkie mecze, dzięki czemu zajęły pierwsze miejsce w całym turnieju!

SP Halinów 2 w składzie: Julia Michalska (5a); Marta Ziarko, Ada Płaza, Antosia Andrusiuk (4d) zdobyły miejsce 5-6. Warto podkreślić wspaniałą postawę dziewcząt, ponieważ wygrały jeden mecz oraz dwa zremisowały, a do awansu do półfinału zabrakło zaledwie jednej bramki. Dziewczęta pięknie walczyły w bardzo trudnej grupie, gdzie musiały zmierzyć się z o wiele starszymi od siebie chłopcami.
W tym samym dniu reprezentantki naszej szkoły pod opieką Pani Kamili Sieleckiej wzięły udział w Turnieju Koszykówki o Puchar Dyrektora ZSP w Cisiu, gdzie zdobyły 2 miejsce! Skład reprezentacji: Sylwia Tomaszewska, Martyna Zbroińska (8b); Ewelina Pieńkowska, Weronika Sado, Julia Rek, Weronika Lis (7a); Magda Dobosiewicz (7b); Tatiana Obal (7c); Ola Płaza (6b); Lena Podrucka (6c)
Gratulujemy serdecznie wspaniałych wyników!
Więcej zdjęć na blogu „WF z Klasą”.
Przemysław Jurewicz

Rating: 6.9/10 (16 votes cast)
Tydzień pełen sportowych emocji i sukcesów!, 6.9 out of 10 based on 16 ratings