Cudowne spotkania w klasie I A!!!

Bycie Dziadkiem to bardzo ważna rola. Dziadkowie bywają różni – tak jak różne bywają wnuki. Hania i Michał mają to ogromne szczęście, że mogą czerpać wzór z naprawdę niesamowitych osób. Prezentowany pozytywny stosunek do ludzi (tych małych i tych dużych), pogoda ducha, optymizm i chęć do działania są godne podziwu. Pan Zbigniew – Dziadek Michała – zaangażował swojego kolegę Pana Ryszarda, by wspólnie z dziećmi kultywować tradycję rodzinnego śpiewania kolęd. Panowie grający na gitarze i akordeonie w cudowny sposób wprowadzili w małe serduszka prawdziwą magię świąt. Wykonanie piosenki „Laleczka z saskiej porcelany” było tak wzruszające, że brzmi nam w uszach do dziś… Pan Andrzej – Dziadek Hani podzielił się z dziećmi tajnikami pracy marynarza, ratownika medycznego i szefa kuchni na ogromnym kontenerowcu oraz wspomnieniami ze swoich licznych podróży po całym świecie. Szczególnie wrażenie zrobiły na dzieciach opowieści o życiu w biedzie ich rówieśników w Afryce. Zaraził dzieci chęcią dzielenia się z innymi, potrzebą niesienia pomocy i dążeniem do spełniania swoich marzeń. Obydwa spotkania były wyjątkowe, nastrojowe i kształcące…
Wszystkim Panom serdecznie dziękujemy i czekamy na kolejne wizyty!!! Klasa 1A.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.2/10 (10 votes cast)
Cudowne spotkania w klasie I A!!!, 8.2 out of 10 based on 10 ratingsPowrót do strony głównej