Szkolny Konkurs Kolęd

W tym roku zamiast tradycyjnego przedstawienia jasełkowego wszystkie klasy 4 – 8 uczestniczyły w szkolnym konkursie kolęd, który przygotowali nauczyciele: ks. Cezary Szadujkis oraz Małgorzata Podolak i Agata Kalita-Babis. Po wstępnych eliminacjach w finale rywalizowało 12 klas. W kategorii klas 4 – 5 wygrała klasa 4d, a w kategorii klas 6-8 klasa 7c. Obie klasy otrzymały od Dyrektor Zespołu mikołajowy worek słodyczy. Były też wyróżnienia. Za brawurowe wykonanie kolęd słodkie Mikołaje od Rady Rodziców otrzymały klasy 4e i 6b. Nagrodę specjalną otrzymała klasa 8c za wykonanie dawnej, regionalnej kolędy. Wszystkim gratulujemy. Śpiewanie kolęd to nasza rodzinna tradycja. Pielęgnujmy ją w naszych domach.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.2/10 (17 votes cast)
Szkolny Konkurs Kolęd, 8.2 out of 10 based on 17 ratingsPowrót do strony głównej