Wigilia mieszkańców Gminy Halinów

Jak co roku nasza szkoła otworzyła swoje gościnne progi dla mieszkańców Gminy Halinów. Wspólna Wigilia organizowana była przez samorząd gminny i przyciągnęła około 150 mieszkańców, seniorów ze Stowarzyszenia „Jesienne Marzenia” i seniorów z Koła nr 15 z Halinowa, harcerzy z 54 Drużyny Harcerskiej „Przyjaciele Dziczy” i 55 Gromady Harcerskiej „Nibyladia”, MOPS w Halinowie, parafialnego „Cariatas” z Halinowa, strażaków z OSP Długa Kościelna. Uroczystość uświetniły występy Urszuli Dorosz, uczniów szkoły muzycznej z Niepublicznej Szkoły Muzycznej I stopnia z Halinowa pod kierunkiem Małgorzaty Rąbalskiej oraz orkiestry OSP Okuniew pod dyrekcją dh Krzysztofa Bańkowskiego. Zdjęcia udostępnił Leszek Sobieszczański.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.8/10 (13 votes cast)
Wigilia mieszkańców Gminy Halinów, 6.8 out of 10 based on 13 ratingsPowrót do strony głównej