Gminny Konkurs Kolęd

Gminny Konkurs Kolęd już po raz VIII zgromadził liczną publiczność rodziców i dzieci. Jak co roku organizatorem była Rada Rodziców ZSP w Halinowie przy współpracy z Gminnym Centrum Kultury. Rywalizowało 10 grup wokalnych, a jury przyznało nagrody w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii klas I – III zwyciężyła klasa IA z ZSP w Halinowie, a w kategorii 4 – 8 zwyciężyła klasa 7C z ZSP w Halinowie ex aequo z duetem Urszula Dorosz i Sylwia Tomaszewska. Laureaci otrzymali nagrodę pieniężną wysokości 350 zł z przeznaczeniem na zakup biletów do kina lub do teatru. Fundatorem nagród było GCK. Była też nagroda publiczności ufundowana przez Radę Rodziców, którą otrzymała również klasa IA. Konkurs prowadziła Katarzyna Woś, zaś w jury zasiedli: szefowa Rady Rodziców ZSP w Halinowie Katarzyna Żukowska, dyrektor ZSP w Halinowie Lidia Kołakowska wraz z zastępcą Ewą Kupiec, dyrektor GCK Dariusz Kowalczyk oraz młody aktor i wokalista disco Konrad Skolimowski – pseudonim artystyczny „Skolim”. Zdjęcia udostępnił Leszek Sobieszczański.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.6/10 (20 votes cast)
Gminny Konkurs Kolęd, 6.6 out of 10 based on 20 ratingsPowrót do strony głównej