Ogłaszamy coroczne konkursy Orszaku Trzech Króli

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego do wzięcia udziału w konkursie plastycznym zatytułowanym „Oblicze Dzieciątka Jezus, które powitali Trzej Królowie”. Prace wykonane w dowolnej technice plastycznej (rysunek kredką, tuszem, węglem, malarstwo, collage (kolaż), witraż, wydzieranka itp.) w formacie A4, A3 lub A2 należy złożyć do dnia 10.01.2019r. do katechetów lub księży uczących w szkole.
Regulamin konkursu „Oblicze Dzieciątka Jezus, które powitali Trzej Królowie” —>>>

Zapraszamy uczniów wraz z rodzinami udziału w konkursie poetyckim „Oj Maluśki, Maluśki”. Konkurs polega na napisaniu kolejnej zwrotki kolędy.
Regulamin konkursu „Oj Maluśki, Maluśki” —>>>
Karta zgłoszenia do konkursu „Oj Maluśki, Maluśki” —>>>

Zapraszamy uczniów wraz z rodzinami do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Szopek Orszaku Trzech Króli 2019. Szopki do konkursu mogą zgłaszać zarówno całe rodziny, jak i osoby indywidualne. W konkursie udział biorą zdjęcia szopek.
Regulamin konkursu „Szopki Orszaku Trzech Króli” —>>>

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.3/10 (3 votes cast)
Ogłaszamy coroczne konkursy Orszaku Trzech Króli, 6.3 out of 10 based on 3 ratingsPowrót do strony głównej