Zerówki świętują 100 lat Niepodległej

Dzień Niepodległości 11 listopada to najważniejsze polskie święto narodowe, upamiętniające rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Ten szczególny dzień skłania do refleksji na temat patriotyzmu nawet najmłodsze pokolenie. Święto Niepodległości to lekcja patriotyzmu nie tylko dla dorosłych, ale także dla przedszkolaków. Ten dzień został uroczyście uhonorowany poprzez występy dzieci z grupy 0E. Dzieci zaprezentowały montaż słowno-muzyczno. Odśpiewały hymn Polski oraz pieśni patriotyczne. W ustach młodego pokolenia uroczyście zabrzmiały słowa tak bardzo znane i wymowne: „Kto ty jesteś? Polak mały”. Recytatorskie i wokalne umiejętności przedszkolaków nagrodzone zostały gromkimi brawami, a także gestami wzruszenia.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.4/10 (7 votes cast)
Zerówki świętują 100 lat Niepodległej, 8.4 out of 10 based on 7 ratingsPowrót do strony głównej