Gminny Turniej Unihokeja Dziewcząt z okazji 100-lecia Niepodległości Polski

7 listopada 2018 roku był dniem, w którym na sportowo uczciliśmy Stulecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości – w naszej szkole odbył się gminny turniej unihokeja dziewcząt. W zawodach udział wzięły 4 drużyny. W związku z tym, że w ostatniej chwili dwie zaproszone szkoły wycofały się z zawodów, postanowiliśmy zagrać systemem każdy z każdym po 2 mecze. W przerwach między meczami mogliśmy zobaczyć wspaniałe występy grupy tanecznej prowadzonej przez Panią Magdalenę Lesiak. Zmagania przebiegły sprawnie, w przyjacielskiej atmosferze. Słowa uznania należą się wszystkim uczestniczkom, które wykazały się dużą kulturą gry. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, a zdobywczynie miejsc 1-3 również puchary i medale. Nagrodę dla najlepszej zawodniczki turnieju otrzymała Anna Żejmo z drużyny SP Halinów 7-8. Z całego serca dziękuję Pani Milenie Chróścik – nauczycielce plastyki w naszej szkole za przygotowanie medali dla uczestniczek zawodów.

Wyniki: —>>>
Klasyfikacja końcowa:
1. SP Halinów 7-8
2. SP Halinów 5-6
3. SP Cisie
4. SP Chobot
Naszą szkołę reprezentowały:
Drużyna klas 7-8 (rocznik 2004-2005): Sylwia Tomaszewska, Martyna Zbroińska, Aleksandra Tyczyńska, Weronika Kuka (8b); Anna Żejmo, Maria Zimna (8c); Martyna Pietrzyk, Joanna Smoderek, Tatiana Obal (7c)
Drużyna klas 5-6 (rocznik 2006-2008): Wera Kijewska, Oliwia Jakubowicz (6d); Weronika Konowrocka (7c); Weronika Lis (7a) Patrycja Mroczek (6a), Julia Michalska (5a); Sylwia Jakubowicz, Patrycja Kosiorek (5g)
Przemysław Jurewicz
Więcej zdjęć oraz wyniki na blogu „WF z Klasą”.

Rating: 7.1/10 (13 votes cast)
Gminny Turniej Unihokeja Dziewcząt z okazji 100-lecia Niepodległości Polski, 7.1 out of 10 based on 13 ratings