0 „D” robi zdrowe kanapki

Przez cały rok propagujemy w naszej zerówce prawidłowe odżywianie się. Dlatego też przedszkolaki z 0 „D” zrobiły kolorowe, a przede wszystkim zdrowe kanapki. Zanim jednak do tego przystąpiły dowiedziały się jakie produkty należy jeść, żeby być zdrowym. Zostały zapoznane z piętrami piramidy zdrowia. Następnie nazywały produkty, z których można zrobić smaczne i zdrowe kanapki. Na stoliku znajdowały się przeróżne warzywa, masło, pieczywo, sery, wędliny. Dzieci samodzielnie smarowały pieczywo masłem, a następnie ułożyły na kromkach wybrane przez siebie produkty.
Wszystkie z wielkim apatytem zjadły przygotowane przez siebie, pyszne kanapki.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (9 votes cast)
0 „D” robi zdrowe kanapki, 9.0 out of 10 based on 9 ratingsPowrót do strony głównej