Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z języków obcych MULTITEST 2018

W dniach: 17.10.2018 r. i 18.10.2018 r. odbyły się ogólnopolskie olimpiady językowe: z języka angielskiego i języka niemieckiego pt. „MULTITEST 2018”. Konkursy te, ogłoszone przez Centrum Edukacji Szkolnej zostały przeprowadzone wśród uczniów szkoły podstawowej klas VII i VIII. Uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swojej pozaszkolnej wiedzy z zakresu środków leksykalno-gramatycznych, a także mogli wykazać się umiejętnością rozumienia tekstu czytanego w poszczególnych językach. Konkursy zostały przeprowadzone w formie testów wielokrotnego wyboru i składały się z 26 pytań. Do olimpiad przystąpiło 33 śmiałków z klas siódmych i ósmych. Wyniki poznamy w grudniu – czekamy na nie z niecierpliwością!
Szkolni organizatorzy: Iwona Wierzbicka, Magdalena Rudnik

Rating: 8.2/10 (5 votes cast)
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z języków obcych MULTITEST 2018, 8.2 out of 10 based on 5 ratings