Drużyna z Halinowa w półfinale rozgrywek powiatowych!

W dniu 08.10.2018 drużyna z Halinowa składająca się z uczniów gimnazjum i szkoły podstawowej wzięła udział w turnieju piłki nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Powiatu Mińskiego. W pierwszy mecz zagraliśmy z drużyną SP 1 z Mińska Mazowieckiego(3), który pewnie wygraliśmy 3:0. W kolejnym meczu łatwo pokonaliśmy rywali z Wielgolasu wygrywając 6:0. Zajmując pierwsze miejsce w turnieju zapewniliśmy sobie awans do półfinału rozgrywek powiatu mińskiego. Nasza drużyna zagrała w składzie: Dominik Komorek, Emil Filipowski, Wiktor Podrucki, Michał Galemba, Michał Wepa, Damian Bąk, Michał Szymański, Michał Jęczmieniowski, Mariusz Kostecki, Remigiusz Jaworowski i Mateusz Bogusz.
Opiekunowie: Magdalena Lesiak, Jan Rutkowski

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.9/10 (9 votes cast)
Drużyna z Halinowa w półfinale rozgrywek powiatowych!, 7.9 out of 10 based on 9 ratingsPowrót do strony głównej