Wyjazd integracyjny czwartoklasistów do Maciejowic

Na przełomie września i października czwartoklasiści z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie wyjechali do Maciejowic, aby poznać sekrety Doliny Środkowej Wisły, a przy okazji zintegrować się w swoich zespołach klasowych. W Muzeum im. T. Kościuszki uczniowie poznali wiele faktów z życia naszego bohatera narodowego, obejrzeli ciekawe eksponaty, a także mieli okazję poznać zasady pisania gęsim piórem. Kolejnym punktem programu wycieczki było zwiedzanie leśniczówki oraz odkrywanie bogactwa gatunków roślin i zwierząt, które można spotkać w Dolinie Środkowej Wisły. Największą atrakcją wyjazdu okazała się gra w terenie – poszukiwanie „skarbu Kościuszki” w parku Podzamcza. Uczniowie klas równoległych rywalizowali ze sobą, wykonując kolejne zadania, a więc młodym odkrywcom towarzyszyły wielkie emocje.
Wyjazd integracyjny do Maciejowic z pewnością na długo pozostanie w pamięci naszych czwartoklasistów.
Wychowawcy klas IV: M. Kuriata, R. Jasińska, K. Sowiński, W. Augustyniak, M. Lesiak, B. Grynfelder


VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.9/10 (9 votes cast)
Wyjazd integracyjny czwartoklasistów do Maciejowic, 8.9 out of 10 based on 9 ratingsPowrót do strony głównej