Wycieczka klas 6a i 6b

28 września 2018r. klasy 6a i 6b udały się na wycieczkę integracyjną do Farmy Makedońskich w Zawiesiuchach. Była to wycieczka pełna ekstremalnych przeżyć i emocji. Tematem przewodnim było kształtowanie umiejętności współpracy w zespole, szybka komunikacja, refleks i odwaga. Zadania postawione przed uczestnikami odbywały się w różnych warunkach: na lądzie, na wodzie, czy w powietrzu. Uczniowie byli podzieleni na grupy i mieli do wykonania wiele różnorodnych zadań, jak np. pływanie łodziami kanoe, strzelanie z łuków (tradycyjnych i archerów), układanie kostki logicznej, wspinanie się na 10 metrową ściankę w pełnym zabezpieczeniu oraz gra w paintball!
Wycieczka zakończyła się wspólnym pieczeniem kiełbasek w ognisku. Wszyscy zgodnie przyznali, że był to bardzo udany wyjazd i na pewno jeszcze tam wrócimy zasmakować podobnych emocji…
Opiekunowie: Kamila Sielecka, Karol Trojniel i Magdalena Lesiak

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.6/10 (7 votes cast)
Wycieczka klas 6a i 6b, 8.6 out of 10 based on 7 ratingsPowrót do strony głównej