Kolejna edycja konkursu „Mistrz matematyki”

Gminny Konkurs Matematyczny „Mistrz matematyki”, który już wpisał się w historię szkoły w Halinowie, organizowany przez nauczycielki tej szkoły, adresowany był do uczniów klas drugich i trzecich szkół podstawowych w gminie Halinów. Do udziału w konkursie przystąpili uczniowie ze szkół w Halinowie, Chobocie, Brzezinach i Okuniewie. Konkurs składał się z III etapów. Etap I i II odbywał się w szkołach macierzystych. W II etapie wzięło udział 86 uczniów łącznie ze wszystkich szkół i obu poziomów. Etap III odbył się 14 maja 2018r. w Szkole Podstawowej w Halinowie. W tym etapie wzięło udział 24 uczniów z klas drugich i 24 uczniów z klas trzecich. Na poziomie klas drugich uczniowie wykazali się wyjątkowymi umiejętnościami, o czym świadczy ilość zdobytych równorzędnych miejsc. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy. Organizatorzy: Agnieszka Podbielska, Iwona Wojtaszek, Katarzyna Świerczyńska

Lista laureatów —>>>
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (6 votes cast)
Kolejna edycja konkursu "Mistrz matematyki", 8.5 out of 10 based on 6 ratingsPowrót do strony głównej