Gminny Konkurs Ortograficzny „As Ortografii 2018”

Konkurs ten wpisany został w tradycję naszej szkoły. Jest wieloetapowy. Polega na zmaganiach ortograficznych na poziomie klasy, szkoły, a następnie wszystkich placówek znajdujących się na terenie naszej gminy. Tematyką przewodnią tegorocznych dyktand były podróże i zbliżające się wakacje. Uczniowie z uśmiechem na ustach zapisywali żartobliwe teksty mając nadzieję, że tytuł MISTRZA ORTOGRAFII 2018 trafi w ich ręce.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.
Organizatorki i autorki konkursu – Elżbieta Rokicka, Elżbieta Jerzak.

Laureaci na poziomie klas drugich:
I miejsce – Janusz Praszyński – Halinów; II miejsce – Grzegorz Górecki – Halinów, Oliwia Kiczuk – Halinów; III miejsce -Zuzanna Rosik – Okuniew, Igor Kudliński – Okuniew. Wyróżnienia: Maja Żelazowska Halinów, Mateusz Pawlicki Chobot, Marcel Rosiak Halinów.
Laureaci na poziomie klas trzecich:
I miejsce – Adam Kulik – Halinów, Kacper Wiśniewski – Okuniew; II miejsce – Ola Gołębiewska – Halinów, Klara Wojda – Halinów, Wiktoria Szulich – Halinów; III miejsce – Iga Siemieniuk – Halinów, Agata Szefler – Brzeziny, Krzyś Słodownik – Halinów. Wyróżnienia: Natalia Gadomska – Chobot, Amelka Borucka – Halinów, Marta Ziarko – Halinów, Maks Kaim – Halinów, Olek Trojanowski – Halinów.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (5 votes cast)
Gminny Konkurs Ortograficzny "As Ortografii 2018", 8.0 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej