Wyprawa czwartoklasistów do Czerska

15.06.2018r. uczniowie klasy IVd i IVf wraz z opiekunami: p. J. Siwek, p. M. Podolak i p. A. Kalitą – Babis wybrali się na wycieczkę do Czerska. Po przybyciu na miejsce czwartoklasiści razem z panią przewodnik rozpoczęli zwiedzanie zamku. Poznali historię tego miejsca, wspinali się na wieżę widokową, skąd rozciągał się wspaniały widok na okolicę i stare koryto Wisły. Ciekawą atrakcją wycieczki było ognisko z kiełbaskami. Następnie uczniowie wzięli udział w grze zamkowej. Zostali podzieleni na cztery zespoły, każdy z nich otrzymał kartę ze wskazówkami i czwartoklasiści rozpoczęli wędrówkę drogami, którymi ludzie chodzili w Czersku w średniowieczu. Na zakończenie przyjemnego pobytu wszyscy wzięli udział w zabawach ruchowych w scenerii zamkowej. Zmęczeni, ale pełni nowych wrażeń oraz zintegrowani wrócili do Halinowa.

Rating: 7.4/10 (10 votes cast)
Wyprawa czwartoklasistów do Czerska, 7.4 out of 10 based on 10 ratings