Mamy laureatów Gminnego Konkursu Plastycznego „W krainie baśni H. CH. Andersena”

Miło nam poinformować, że wśród laureatów Gminnego Konkursu Plastycznego „W krainie baśni H. CH. Andersena”, organizowanego przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cisiu znaleźli się uczniowie naszej szkoły: I miejsce zajął Marcin Sadowski z klasy II b, wyróżnienia otrzymali:
Oliwia Kiczuk z klasy II b i Szymon Zieliński z klasy II a. Wręczenie nagród odbyło się w ZSP w Cisiu pod koniec maja, pamiątkowe dyplomy dla pozostałych uczniów, którzy wzięli udział w konkursie, zostaną wręczone na apelu przed zakończeniem roku szkolnego. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.3/10 (7 votes cast)
Mamy laureatów Gminnego Konkursu Plastycznego „W krainie baśni H. CH. Andersena”, 8.3 out of 10 based on 7 ratingsPowrót do strony głównej