„Zdrowo się Odżywiamy”

„Zdrowo się Odżywiamy”. Wyniki Konkursu Przedstawiamy! Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy! Nagrody i dyplomy zostaną wręczone w najbliższym czasie. Organizatorzy konkursu: J. Mirosz, B. Kosowska, A. Przybysz
Klasy I – I miejsce: Karolina Rymarska, Martyna Krupa; II miejsce: Leon Sylwestrowicz, Weronika Krajewska; III miejsce: Zofia Natkańska, Daniel Czesuch, Paweł Pietroń; Wyróżnienia: Wiktoria Sochacka, Filip Więcek, Katarzyna Gajewska.
Klasy II – I miejsce: Witold Uściński, Oliwia Kiczuk; II miejsce: Oliwia Bondyra, Kacper Kasza, Weronika Kaniuk; III miejsce: Jakub Starzyński, Amelia Dziołak; Wyróżnienia: Kuba Królak, Lena Matusik, Antoni Stypułkowski, Marcel Rosiak, Krystian Czulicki, Paulina Powała, Julia Makowska
Klasy III – I miejsce: Maciej Michalak; II miejsce: Anna Beczek; III miejsce: Rafał Luśnia; Wyróżnienia: Anna Kacprzyk, Łucja Głuchowska, Szczepan Porosiło, Jonatan Mańczyński, Alan Dzięsław
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.4/10 (8 votes cast)
„Zdrowo się Odżywiamy”, 6.4 out of 10 based on 8 ratingsPowrót do strony głównej