III miejsce w Gminnym Turnieju Siatkówki Mixtów w Okuniewie

W dniu 24.05.2018r uczniowie szkoły podstawowej wzięli udział w turnieju siatkówki mixtów, czyli drużyn mieszanych składających się z dziewcząt i chłopców. Na uwagę zasługuje fakt, że nasz zespół był na turnieju najmłodszy i rywalizował z drużynami z gimnazjum. Pierwszy etap turnieju zakończyliśmy na pierwszym miejscu w grupie pewnie zwyciężając wszystkie mecze, nie tracąc seta. W półfinale przegraliśmy z Gimnazjum w Halinowie, które w finale pokonało zespół z Sulejówka i zwyciężyło turniej. Naszej drużynie przypadł w udziale mecz o medal brązowy z gospodarzem turnieju składającym się z uczniów Gimnazjum w Okuniewie. Początek meczu był trudny, ponieważ przegraliśmy pierwszego seta, ale nasza drużyna pokazała charakter zwyciężając dwa następne sety i zdobywając brązowy medal!

Reprezentacja ZSP w Halinowie:
1. Martyna Pietrzyk kl. VI,
2. Magdalena Dobosiewicz kl. VI,
3. Weronika Lis kl. VI,
4. Ewelina Pieńkowska kl. VI,
5. Damian Kosiorek kl. VI,
6. Jakub Gąsiorek kl. VI,
7. Karol Wojdyga kl. VI.
8. Damian Masionek kl. VII.
Opiekun: Karol Trojniel.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.6/10 (8 votes cast)
III miejsce w Gminnym Turnieju Siatkówki Mixtów w Okuniewie, 6.6 out of 10 based on 8 ratingsPowrót do strony głównej