Gorące zmagania matematyczne

18 maja 2018r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Halinowie odbyła się po raz szesnasty „Kornelia matematyczna”. W naszym konkursie wzięło udział 70 uczniów z terenu Gminy Halinów. Uczestnicy „Korneliady” rozwiązywali skomplikowane zadania matematyczne w dwóch etapach, z podziałem na poziomy klas: czwartych, piątych, szóstych i siódmych. Główne nagrody, medale dla zwycięzców oraz medale pamiątkowe finansował Urząd Gminy. Wspaniałe nagrody: tablety, głośniki, powerbank i słuchawki zaostrzyły rywalizację wśród uczniów uzdolnionych matematycznie, którzy brali udział w konkursie. Nie obyło się też bez dogrywek.

DSCF1173

Podczas przerwy, nadwyrężone siły uczniowie wzmocnili poprzez słodką przekąskę sponsorowaną przez Radę Rodziców. W tym konkursie nikt nie był przegrany, każdy otrzymał torbę upominków, których ofiarodawcami byli: Barbara i Stanisław Bakiera, Urszula i Adam Rudniccy, Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Halinowie, Dariusz Kowalczyk – Dyrektor GCK w Halinowie. Wszystkim sponsorom dziękujemy w imieniu dzieci. Mamy nadzieję że kolejne edycje konkursu będą równie owocne i satysfakcjonujące.

A oto zwycięzcy:

Wyniki klas VII
I miejsce Barbara Samul, ZSP Cisie
II miejsce Bartłomiej Litwińczuk, ZSP Halinów
III miejsce Przemysław Ozimkowski, ZSP Halinów

Wyniki klas VI
I miejsce Mikołaj Kwiatkowski, ZSP Cisie
II miejsce Julia Kalińska, ZSP Brzeziny
III miejsce Bartłomiej Zając, ZSP Okuniew

Wyniki klas V
I miejsce Adam Kaźmierski, ZSP Halinów
II miejsce Łukasz Kaźmierczak ZSP Halinów
III miejsce Olga Gniado, ZSP Okuniew

Wyniki klas IV
I miejsce Mariusz Stefaniuk, ZSP Okuniew
II miejsce Dawid Galemba, ZSP Halinów
III miejsce Piotr Augustyniak, ZSP Halinów

Organizatorzy: Anna Ludwiniak, Jadwiga Siwek, Agata Sokołowska.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.9/10 (8 votes cast)
Gorące zmagania matematyczne, 7.9 out of 10 based on 8 ratingsPowrót do strony głównej