Zaproszenie do konkursu „Welcome Holidays – My Picture Dictionary”

Zapraszamy klasy II do wzięcia udziału w konkursie z języka angielskiego “Witajcie Wakacje – Karta ze Słowniczka Obrazkowego”.
Prace plastyczno-językowe powinny być wykonane w formacie A3 w formie karty ze słowniczka obrazkowego (rysunki + słówka w języku angielskim). Praca powinna zawierać nagłówek: Welcome Holidays-My Picture Dictionary oraz słownictwo podpisane po angielsku o tematyce wakacyjnej, np. góry, las, jezioro, morze, plaża, zabytki, wakacyjne miesiące etc. Prace należy przekazać nauczycielom języka angielskiego do dnia 31.05.2018. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie,
Jacek Gałązka, Kamila Zbiciak (język angielski).

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (6 votes cast)
Zaproszenie do konkursu "Welcome Holidays - My Picture Dictionary", 8.5 out of 10 based on 6 ratingsPowrót do strony głównej