„Happy Birthday Queen Elizabeth”. Konkurs z języka angielskiego dla uczniów klas pierwszych.

Dnia 21 kwietnia Królowa Wielkiej Brytanii, Elżbieta II obchodziła 92 urodziny. Z tej okazji nasi wspaniali pierwszoklasiści przygotowali przepiękne karty okolicznościowe. Nagrodzone prace zostały wyeksponowane na tablicy na I piętrze.
Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie gratulujemy.
Laureaci: miejsce I: Zosia Natkańska kl. 1D, miejsce II: Wiktoria Sochacka kl.1B, miejsce III: Mikołaj Chrzanowski kl. 1D
Wyróżnienia: ANTONINA BUCZYŃSKA KL 1A, ZOFIA CHŁOPIK KL 1A, WIKTOR CZAJKA KL 1A, WIKTORIA DZIEWULSKA KL 1A, REMIGIUSZ KUZNIAR KL 1A, ZOFIA LESIŃSKA KL 1A, MAJA PANKOWSKA KL 1A, BARTOSZ SZCZĘSNY KL 1A, MARCEL GAGO KL 1B, MICHAŁ KOZON KL 1C, FRANCISZEK SZYMANKIEWICZ KL 1C, KRYSTIAN ZAKRZEWSKI KL IC, FILIP SZUBARCZYK KL 1D, JULIA CHOMICKA KL 1E
Organizatorzy konkursu: Jacek Gałązka, Kamila Zbiciak (j. angielski)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.3/10 (9 votes cast)
„Happy Birthday Queen Elizabeth”. Konkurs z języka angielskiego dla uczniów klas pierwszych., 8.3 out of 10 based on 9 ratingsPowrót do strony głównej