Mistrzowie angielskiej gramatyki!

Dnia 27 kwietnia 2018 r. uczniowie z klas IV-VII wzięli udział w etapie finałowym III Powiatowego Konkursu „Master of English Grammar” organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Mińsku Mazowieckim. Do konkursu przystąpiło około 90 uczniów z ponad 20 szkół z powiatu mińskiego! Naszą szkołę w zmaganiach językowych reprezentowali: Julia Jankowska z kl. IVb, Jakub Ziółkowski z kl. Vc, Michał Maleńczyk z kl. VIa i Bartłomiej Litwińczuk z kl. VIIa, którzy zostali wyłonieni w drodze eliminacji szkolnych. Zadaniem naszych reprezentantów było rozwiązanie testu, który obejmował zagadnienia gramatyczne, wykraczające poza podstawę programową z języka angielskiego. Uczniowie mieli możliwość zaprezentowania wiedzy i umiejętności językowych oraz sprawdzenia się w rywalizacji z rówieśnikami z innych szkół. Uczestnictwo w tym przedsięwzięciu było także promocją naszej placówki. Wszyscy nasi uczestnicy świetnie się spisali i niewątpliwie można ich nazwać „Mistrzami angielskiej gramatyki”. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Nasi reprezentanci mieli naprawdę „trudny orzech do zgryzienia”, ale udało się i zajęli wysokie miejsca w konkursie:
III miejsce w kategorii klas piątych – Jakub Ziółkowski (tytuł laureata konkursu),
V miejsce w kategorii klas czwartych – Julia Jankowska
V miejsce w kategorii klas siódmych – Bartłomiej Litwińczuk
VIII miejsce w kategorii klas szóstych – Michał Maleńczyk.
Organizator wyjazdu: M. Rudnik

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.2/10 (11 votes cast)
Mistrzowie angielskiej gramatyki!, 9.2 out of 10 based on 11 ratingsPowrót do strony głównej