I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Ks Halinów

W dniu 25.04.2018r na „orliku” Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie odbył się gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa KS Halinów, w którym wzięło udział ponad 50 młodych piłkarzy z Halinowa, Cisia, Brzezin, Okuniewa i Sulejówka. Zawody sportowe odbywały się w miłej i przyjaznej atmosferze, a na boisku młodzi sportowcy walczyli przestrzegając zasad „fair-play”. W turnieju wzięło udział 7 drużyn, które rywalizowały systemem „każdy z każdym”, rozegranych zostało więc 21 meczów. Gospodarze turnieju, czyli reprezentanci Szkoły Podstawowej w Halinowie zajęli II i V miejsce, zwycięską drużyną okazała się Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulejówku. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy trenerom i trenerce za przygotowanie młodych adeptów piłki nożnej do zawodów.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce SP w Sulejówku nr 3 I 16pkt.
II miejsce SP w Halinowie I 13pkt.
III miejsce SP w Okuniewie 12pkt.
IV miejsce SP w Cisiu 9pkt.
V miejsce SP w Halinowie II 7pkt.
VI miejsce SP w Brzezinach 3pkt.
VII miejsce SP w Sulejówku nr 3 II 0pkt.
Szkołę Podstawową w Halinowie reprezentowali:
Zespół I – I Ł. Zięcina, E. Filipowski, D. Komorek, K. Pustoła, B. Zbroiński, B. Matusik, M. Oliszewski, A. Rudowicz.
Zespół II – A. Jaworowski, P. Jarosz, A. Rosik, W. Podrucki, M. Galemba, O. Marczyk, H. Szulim, M. Zagórny.
Organizator: Karol Trojniel.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.6/10 (7 votes cast)
I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Ks Halinów, 8.6 out of 10 based on 7 ratingsPowrót do strony głównej