SP Halinów mistrzem powiatu w mini siatkówce dziewcząt!

Dnia 5 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 5 w Mińsku Mazowieckim odbył się finał powiatowych rozgrywek w mini siatkówce dziewcząt (rocznik 2005 i młodsze). Na ostatnim etapie siatkarskich zmagań spotkały się następujące drużyny: SP1 Mińsk Mazowiecki, SP5 Mińsk Mazowiecki, SP1 Mrozy, SP Halinów. Nasze dziewczęta okazały się bezkonkurencyjne – pewnie wygrały wszystkie mecze! Zawodniczki z Halinowa rozgrywały piękne akcje, na które przeciwniczki nie potrafiły odpowiedzieć. Równie dobrze spisywały się na zagrywce, co pozwoliło nam wypracować spokojną przewagę w każdym secie. Zdobycie tytułu Mistrza Powiatu to dla nas spełnienie marzeń. Dziewczęta pokazały, że wcale nie trzeba trenować w klubach sportowych, aby osiągać wspaniałe wyniki. Przy odpowiednim zaangażowaniu i pasji, na zajęciach SKS w szkole również można nauczyć się danej dyscypliny sportowej jak widać, na mistrzowskim poziomie!
Dziewczęta z Halinowa będą teraz reprezentować nasz powiat na rozgrywkach regionalnych (półfinale województwa).
Dziękujemy Wam za wspaniałą postawę! Jesteśmy z Was dumni! Trener: Przemysław Jurewicz

Wyniki naszej drużyny w finale:
SP Halinów – SP 1 Mrozy – 2:1 (25:21,18:25,15:5)
SP Halinów – SP 1 MM – 2:1 (25:8,13:25,15:7)
SP Halinów – SP 5 MM – 2:0 (25:21,25:16)
Drużynę naszych „Złotek” tworzą:
Sylwia Tomaszewska 7b; Weronika Lis, Weronika Sado, Ewelina Pieńkowska, Julia Rek 6a; Martyna Pietrzyk, Dominika Penszkal, Joanna Smoderek 6c; Magda Dobosiewicz 6b; Patrycja Mroczek 5a.
Wszystkie wyniki oraz zdjęcia dostępne na blogu „WF z Klasą”

Rating: 8.6/10 (22 votes cast)
SP Halinów mistrzem powiatu w mini siatkówce dziewcząt!, 8.6 out of 10 based on 22 ratings