Bartek zwycięzcą konkursu Multimedia 2018

Dnia 5 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Cisiu odbył się finał Gminnego Konkursu Multimedia, który przeznaczony był dla uczniów klas IV – VII. Temat tegorocznej edycji brzmiał: „Skąd nasz ród”. Wcześniej uczniowie brali udział w czterech etapach konkursu poświęconym różnym dziedzinom nauki: językowi polskiemu, matematyce, przyrodzie i historii, rozwiązując zadania indywidualnie na komputerze w domu. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 10 osób ze szkół podstawowych w Halinowie i Cisiu. Naszą placówkę reprezentował Bartłomiej Litwińczuk – kl. VII a. W finale uczniowie wykonywali samodzielnie zadania na komputerze w określonym czasie,
co nie było łatwe, gdyż musieli m. in. zredagować blog, wcielając się w jednego z członków rodziny Bojerków – bohatera cyklu powieści Małgorzaty Musierowicz pt. „Jeżycjada”, rozwiązać zadanie matematyczne dotyczące lokaty bankowej, odpowiedzieć na 5 pytań związanych z historią miasta Poznania i określić kierunki geograficzne. Po raz trzeci z rzędu zwycięzcą konkursu Multimedia został Bartłomiej Litwińczuk, który uzyskał najwyższą liczbę punktów, będących sumą punktów z wcześniejszych etapów oraz zdobytych w finale. Uwieńczeniem tego wydarzenia było wręczenie nagród rzeczowych i dyplomów wszystkim uczestnikom konkursu. Osiągnięcie Bartka jest z pewnością powodem do dumy dla całej społeczności uczniowskiej i nauczycieli naszej placówki.
Anna Mazur

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.2/10 (10 votes cast)
Bartek zwycięzcą konkursu Multimedia 2018, 8.2 out of 10 based on 10 ratingsPowrót do strony głównej