IX Powiatowy Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji i Prozy

16 marca 2018r. w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje IX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji i Prozy dla uczniów szkół podstawowych. Konkurs jest organizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 w Mińsku Mazowieckim. Jury w składzie: p. Hanna Konowrocka, p. Marianna Strupiechowska, p. Dorota Bębnowicz przyznało I miejsce Hannie Tomaszewskiej, która reprezentowała naszą szkołę w kolejnym etapie konkursu w Miejskiej Bibliotece Publicznej, w Mińsku Mazowieckim. Gratulujemy Hani oraz wszystkim uczestnikom konkursu, życzymy też dalszych sukcesów.
Oto wyniki eliminacji szkolnych:
I miejsce – Hanna Tomaszewska; II miejsce – Patrycja Wytrykowska; III miejsce – Beniamin Kuśmider, Kinga Zdunik, Karolina Lachowska. Wyróżnienia: Ewelina Parzyszek, Julia Przybysz – Bielecka, Zofia Rosołowska.

Nauczyciele języka polskiego

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.5/10 (6 votes cast)
IX Powiatowy Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji i Prozy, 9.5 out of 10 based on 6 ratingsPowrót do strony głównej