Finał VI Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego

Finał VI Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego odbył się 23 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 6 im. H. Sienkiewicza w Mińsku Mazowieckim. Do konkursu przystąpili uczniowie z 12 szkół podstawowych z powiatu mińskiego. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu dotyczącego znajomości zagadnień leksykalno-gramatycznych oraz zagadnień związanych z kulturą Wielkiej Brytanii. W tym roku naszą szkołę reprezentowali: Michał Litwińczuk, Jakub Ziółkowski, Kamila Perkowska oraz Amelia Zwierz z kl. VIId, którzy zostali wyłonieni w drodze eliminacji szkolnych. Poprzez udział w konkursie uczniowie mieli możliwość zaprezentowania wiedzy i umiejętności językowych oraz sprawdzenia się w rywalizacji z innymi rówieśnikami. Uczestnictwo w tym przedsięwzięciu było także promocją naszej placówki.
Z niecierpliwością czekamy na wyniki!!! Opiekunowie: M. Rudnik, M. Saniewska

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (7 votes cast)
Finał VI Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego, 10.0 out of 10 based on 7 ratingsPowrót do strony głównej