„Drugie życie butelki”

W marcu tego roku uczniowie z klas I – III wzięli liczny udział w konkursie ekologicznym propagującym ochronę środowiska. Uczestnicy poprzez powtórne zagospodarowanie odpadów (plastikowe butelki) rozwijali swoją kreatywność i kształtowali świadomość należytej ochrony planety Ziemi. Pomysłowość i twórczość prac dzieci okazała się nietuzinkowa. Komisja konkursowa (p. Milena Chróścik, p. Agnieszka Zarzycka, Iga Siemieniuk, Patrycja Zakrzewska) miała trudne zadanie, gdyż wszystkie prace były niepowtarzalne i oryginalne.
Zwycięzcami konkursu zostali:
I miejsce – Sebastian Lis; II miejsce – Oliwia Koterba; III miejsce – Julia Rosiak
Wyróżnienia: Martyna Mirosz, Antoni Dołowy, Filip Wownysz, Filip Szubarczyk, Oliwia Kiczuk.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.1/10 (7 votes cast)
"Drugie życie butelki", 8.1 out of 10 based on 7 ratingsPowrót do strony głównej