V Konkurs Informatyczny KLIK

20 marca 2018 r. odbyła się V edycja Konkursu Informatycznego KLIK w Brzezinach. Konkurs składał się z dwóch części: praktycznej i teoretycznej. W części praktycznej uczniowie mieli zaprojektować aplikację historyczną na platformie learningapps.org, która upamiętniała 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W konkursie udział wzięli uczniowie 5-ciu szkół, w tym naszej. Nasi uczniowie zajęli miejsca na podium w dwóch kategoriach. W kategorii klas IV-VI drugie miejsce zajął Wiktor Poślad.
Natomiast w kategorii klas VII i gimnazjum zwyciężyli uczniowie siódmych klas: Bartłomiej Litwińczuk – pierwsze miejsce i Mateusz Szuba – drugie miejsce. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.5/10 (6 votes cast)
V Konkurs Informatyczny KLIK, 9.5 out of 10 based on 6 ratingsPowrót do strony głównej